Knud Kyhn. Kystparti med tyr, akvarel

Varenummer: 5918165
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Kyhn (1880-1969). Kystparti med tyr sign. monogram. Akvarel på papir. 12 x 18 cm. Indrammet bag glas.

Auktionen afsluttes:  18-02-2021 20:31:22
Showroom: