Kategori  Vurdering

Knud Laursen, 'From my studio' (cd)

Varenummer: 5426845
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.000
Knud Laursen (1924-2015), 'From my studio', olie på lærred. Sign. KL. 39 x 39 (54 x 54) cm. NB rettet tekst

Auktionen afsluttes:  07-09-2019 14:08:13