Knud Lauersen, 'Landskab Ringkøbing' (cd)

Varenummer: 5686542
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Lauersen (f. 1924), "Landskab Ringkøbing", olie på lærred. Signeret og betitlet på bagsiden. 50 x 61 cm (66 x 77 cm)

Auktionen afsluttes:  04-07-2020 14:54:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

470058 02-07-2020 20:22:52 DKK 300