Knud Laursen. Kompositioner (cd 2)

Varenummer: 5971779
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Laursen (1924-2015). Kompositioner, akvarel, sign. og dateret 75. Rammemål 21 x 28 - 24 x 29 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  09-04-2021 18:43:39
Showroom:  Aarhus

1158055 05-04-2021 12:32:27 DKK 300