Knud Ove Hilkier. Landskab med skovarbejder (cd)

Varenummer: 6266718
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Knud Ove Schinkel Hilkier (1884-1953). Landskab med skovarbejder, olie på lærred, sign. K. Hilkier. Betegnet på blændrammen Sorrento. 64 x 56 cm (63 x 71 cm).
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 21:00:51