Knud Ove Hilkier. Landskab med skovarbejder (cd)

Varenummer: 6266718
Varen er afsluttet

Knud Ove Schinkel Hilkier (1884-1953). Landskab med skovarbejder, olie på lærred, sign. K. Hilkier. Betegnet på blændrammen Sorrento. 64 x 56 cm (63 x 71 cm).
Varen afsluttes:  15-03-2023 06:18:00