Knud Petersen-Svendsberg, sydlandsk motiv

Varenummer: 5841752
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Knud Petersen-Svendstrup (1889-?), sydlandsk motiv, olie på lærred, sign. KPS, 40,5x50,5 cm. 52x62 cm).
Auktionen afsluttes:  23-11-2020 14:00:00

1907412 18-11-2020 20:48:52 DKK 300