Knud Sinding, oljemålning

Varenummer: 5579789
Auktionen afsluttes
09-02-2020 20:31:00
Vurdering
SEK 2.000

Knud Sinding (1875-1946): Vaktparad Köpenhamn, monogramsignerad KS 1902, olja på duk, ca 39x54 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Malmö