Knut Lundström (tilskrevet). Bali Pige

Varenummer: 6253255
Hammerslagspris: DKK 1.900
Vurdering: DKK < 1.000

Knut Lundström (1892-1945). Bali Pige, olie på plade, betitlet og sign. Knut Lundstrøm. 36 x 27 (48 x 40) cm.
Auktionen afsluttes:  21-08-2022 13:15:10