Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, Danmark

Varenummer: 5724133
Vurdering: EUR 1.200
DKK 8.940
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, olie på lærred, Danmark. Eksteriør med stillestående vand og gæs, blå himmel, signeret nederst til højre, 64 x 86 cm (76,5 x 98 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  03-08-2020 21:11:00
Showroom:  DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr