På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, Danmark
Vurdering:
EUR
400
2.980
Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, olie på lærred, Danmark. Eksteriør med stillestående vand og gæs, blå himmel, signeret nederst til højre, 64 x 86 cm (76,5 x 98 cm). Fremstår med krakeleringer.
08-02-2021 20:17:00