Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, Danmark

Varenummer: 5724133
Vurdering: EUR 400
DKK 2.980
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, olie på lærred, Danmark. Eksteriør med stillestående vand og gæs, blå himmel, signeret nederst til højre, 64 x 86 cm (76,5 x 98 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  08-02-2021 20:17:00
Showroom:  Köln