Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, Danmark

Varenummer: 5724133
Vurdering: EUR 400
DKK 2.980

Koefoed Hansen, maleri, landskab med gæs, olie på lærred, Danmark. Eksteriør med stillestående vand og gæs, blå himmel, signeret nederst til højre, 64 x 86 cm (76,5 x 98 cm). Fremstår med krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  08-02-2021 20:17:00