Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Kofoeds Møbelfabrik, tilskrevet. Spisebord med tillægsplader, eg
:
6176563
Hammerslagspris
:
3.400
Vurdering
:
8.000
Kofoeds Møbelfabrik, tilskrevet. Spisebord med stel af massivt egetræ samt bordplade af fineret egetræ, plade understøttet af fire messingbøjler/ stivere, to medfølgende tillægsplader a' 49 cm skjult under bordplade, udtræksstøtter med afslutninger af messing. H. 73 L. 170-268 B. 89 cm. Fremstår med brugsspor, let nuanceforskel på bordplade.
23-07-2022 15:57:11
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
436687
23-07-2022
11:09:24
3400
Til toppen