Komplot Design for Gubi. Spisebord model 3D Dining.

Varenummer: 6199873
Vurdering: DKK 12.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Komplot Design for Gubi. Spisebord model 3D Dining af fineret valnød. B. 90 cm. L. 190 cm. H. 72 cm. Udstillingsmodel, fremstår med minimale brugsspor, håndteringsmærker kan dog forekomme. Bordet er fornyeligt olieret hos forhandler.
Gubi's vejl. udsalgspris 15999,-

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:10:00
Showroom:   Odense, DK