Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Komplot Design. Par stole for Gubi, model 3D. (2)
:
6238409
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
1.500
Komplot Design. par stole for Gubi, model 3D, sæde af hvid plast, stel af forkromet metal. SH. 48 cm. Fremstår med brugsspor. (2)
04-12-2022 12:15:04
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1936847
04-12-2022
12:13:04
1000
Til toppen