Komplot Design. Par stole for Gubi, model 3D. (2)

Varenummer: 6238409
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500

Komplot Design. par stole for Gubi, model 3D, sæde af hvid plast, stel af forkromet metal. SH. 48 cm. Fremstår med brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  04-12-2022 12:15:04
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej

1936847 04-12-2022 12:13:04 DKK 1000