Kopi efter Krøyer. Olie på lærred, fiskere

Varenummer: 6215086

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kopi efter Krøyer. Olie på lærred, fiskere . Sign. 'Koch 73'. 61x82 ( 78x98 cm.)

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 17:22:23
Showroom:   Næstved, DK