Kræsten Iversen. Olie på lærred. Opstilling

Varenummer: 6326614
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Kræsten Iversen (1886-1955), Opstilling olie på lærred, sign. K.I.. 51 x 89 cm (54 x 92 cm). Obs. beskrivelsen ændret, mål ramme.
Auktionen afsluttes:  08-03-2023 18:37:23