Kresten Iversen 1886 - 1955. parti fra Sjælland, olie på lærred.
Vurdering:
< 1.000
Kresten Iversen 1886 - 1955. parti fra Sjælland, olie på lærred. Sign. K.I. 78 x 55 cm. (81 x 60 cm.)
16-05-2019 10:33:00