Kresten Iversen 1886 - 1955. parti fra Sjælland, olie på lærred.

Varenummer: 5323398
Vurdering: DKK < 1.000

Kresten Iversen 1886 - 1955. parti fra Sjælland, olie på lærred. Sign. K.I. 78 x 55 cm. (81 x 60 cm.)

Auktionen afsluttes:  16-05-2019 10:33:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej