Kristian Kjær. Parti fra Gl. Stand med fiskerkoner og postbud.

Varenummer: 6237287
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.500

Kristian Kjær. Parti fra Gammel Strand med bl.a. fiskerkoner og postbud. Olie på lærred. Sign. 60 x 80 cm. (76 x 96 cm.) (cd)
Auktionen afsluttes:  26-07-2022 19:30:00
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

259891 26-07-2022 18:26:25 DKK 350
1796241 21-07-2022 19:02:43 DKK 300