Kristian von Hornsleth, par kompositioner (2) (cd)

Varenummer: 5564113
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kristian von Hornsleth (1963), par kompositioner, akryl på papir. Sign. og dat. Hornsleth 98. Begge 39 x 39 (52,5 x 52, 5) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  23-02-2020 15:42:00