Kurt Taarnvang. Sydlandsk kvinde (cd)

Varenummer: 5764092
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Kurt Taarnvang f. 1913-?. Sydlandsk kvinde. Olie på lærred. Sign. K. Taarnvang. 50 x 69 cm (72x 87) (cd).
Auktionen afsluttes:  13-09-2020 20:17:00

235546 09-09-2020 22:01:30 DKK 300