Kurt Trampedach (1943-2013). Parti udstillingsplakat for Galerie Jensen, 1975 ( ca. 100 stk.)

Varenummer: 6354729
Varen er afsluttet

Kurt Trampedach (1943-2013). Parti ca. 100 stk. udstillingsplakat for Galerie Jensen, 1975. Offset trykt hos Permild og Rosengreen . Sign. og dat. i trykket Kurt Trampedach 1975. 74x62 cm. Har aldrig været ophængt. ( ca. 100 )
Varen afsluttes:  02-07-2023 19:29:00