Kurt Trampedach. Signeret udstillingsplakat, 'Pays Basque' (cd)

Varenummer: 6272871
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kurt Trampedach (1943-2013). Signeret udstillingsplakat for Galerie Asbæk, 'Pays Basque' . Offset trykt hos Permild og Rosengreen 1980. Sign. og dat. i blyant Kurt Trampedach 2003. 79 x 56 cm (88 x 64 cm). Fremstår beskåret.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 13:40:00
Showroom:   Næstved, DK

1664787 21-09-2022 20:22:36 DKK 300