Kusch & Co. Cafebord

Varenummer: 6237265

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kusch & Co. Cafebord. Bordplade af laminat. Stel af forkromet og hvid bemalet stål. H. 73, Ø. 90 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 12:48:40
Showroom:   Herlev, DK