Kusch & Co. Cafebord
Vurdering:
< 1.000
Kusch & Co. Cafebord. Bordplade af laminat. Stel af forkromet og hvid bemalet stål. H. 73, Ø. 90 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser.
15-10-2022 12:00:20