Kusch & Co. Cafebord

Varenummer: 6237265
Vurdering: DKK < 1.000

Kusch & Co. Cafebord. Bordplade af laminat. Stel af forkromet og hvid bemalet stål. H. 73, Ø. 90 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser.
Auktionen afsluttes:  15-10-2022 12:00:20