Kustbild oljemålning

Varenummer: 5550529
Auktionen afsluttes
10-01-2020 15:24:00
Vurdering
SEK 1.500

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dansk kustbild, signerad, olja på duk, ca 45x66 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö