Kvindefigur af patineret bronze.

Varenummer: 6271377
Vurdering: DKK 1.900

Kvindefigur af patineret bronze. Firkantet sokkel af sort marmor. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee sign. Milo H. 26 cm. inkl sokkel. Modelfoto
Auktionen afsluttes:  01-12-2022 16:56:18
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej