Kári Svensson. Komposition med flyvende fugle og havet. cd

Varenummer: 6294592
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 7.000

Kári Svensson (Færøerne, f. 1954). Komposition med flyvende fugle over havet. Olie på lærred. Sign. KS. 65 x 100 cm. (69 x 104).
Auktionen afsluttes:  29-04-2023 20:40:00

2270940 29-04-2023 20:36:56 DKK 5000