Kári Svensson. Komposition med flyvende fugle og havet. cd

Varenummer: 6294592

Næste bud: DKK 6.200
Vurdering: DKK 10.000

Kári Svensson (Færøerne, f. 1954). Komposition med flyvende fugle over havet. Olie på lærred. Sign. KS. 65 x 100 cm. (69 x 104).

DKK 6.200
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:43:19