L.A. Smith. Høstlandskab, Sjælland

Varenummer: 5814513
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Ludvig August Smith (1820-1906). Høstlandskab, Sjælland, olie på lærred, sign. L. Smith. 67 x 90 (78 x 105) cm. Fremstår med aldersrelaterede krakeleringer, retoucheringer og reparation.
Auktionen afsluttes:  18-11-2020 16:10:23