L. Buus. Marine, olie på lærred, 1900-tallet

Varenummer: 5550023
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

L. Buus. Kystparti med damper, sign. L. Buus 1937. Olie på lærred. 39 x 52 cm. (47 x 60) cm.

Auktionen afsluttes:  15-01-2020 19:26:21
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1