L. Munk. Komposition

Varenummer: 6298195

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

L. Munk, 20./21. årh. Komposition. Akryl på lærred. Sign. L. Munk. 60 x 60 cm (64 x 64 cm).

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 18:38:11
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej