Lænestol.

Varenummer: 6238899
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lænestol af ubekendt designer i grønt stof med ben af træ. Forreste ben er runde og bagerste er firkantet. B. 69, Sh. 34, H. 64 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, herunder ridser og hakker på benene.

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 12:16:48
Showroom:   Herlev, DK