Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Lænestol
:
6261999
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Lænestol betrukket med knapsyet stof på ben af bejdset træ, forreste ben monteret med hjul. H. 82 cm., B. 80 cm., sh. 44 cm. Fremstår med brugsspor, kraftig slidtage på betræk samt ridser på ben.
24-09-2022 16:48:56
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1211601
24-09-2022
16:37:33
300
Til toppen