Lænestol

Varenummer: 6261999
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lænestol betrukket med knapsyet stof på ben af bejdset træ, forreste ben monteret med hjul. H. 82 cm., B. 80 cm., sh. 44 cm. Fremstår med brugsspor, kraftig slidtage på betræk samt ridser på ben.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:48:56
Showroom:   Herlev, DK

1211601 24-09-2022 16:37:33 DKK 300