LAIBACH. Mi. 33-38. Luftpost sæt. Sjældent sæt i stemplet kvalitet. Signeret Bühler. (€3000)

Varenummer: 6316938

Næste bud: DKK 2.800
Vurdering: DKK 4.000

DKK 2.800
Auktionen afsluttes:  06-02-2023 09:58:14