Landskab af Lars Swane, litografisk tryk sign.

Varenummer: 6328131
Vurdering: DKK < 1.000

Landskab af Lars Swane (1913 - 2002), litografisk tryk. nr. 19/250 Sign. og dateret Lars Swane 1979. 55 x 75 cm (70 x 89)
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 18:59:59
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej