Lars Ahlstrand. Komposition cd

Varenummer: 6233127
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 3.000

Lars Ahlstrand (f. 1958). Komposition, olie på lærred, sign. og dat/b. Lars Ahlstrand 91. 100x95 cm (105,5x100,5 cm)
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 18:51:00
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

2272424 25-11-2022 13:09:51 DKK 1000