Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt komposition

Varenummer: 6239470
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 2.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Fantasiformidler Elgidh, (f. 1973). Abstrakt komposition, betitlet 'Let's get lost'- ' Sprællevende' akryl og spray på lærred. Sign.og dateret Lars Elgidh 2022. Uindr. 120 x 150 cm.
Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:13:50
Showroom:   Nivå, DK

1317259 23-09-2022 14:53:26 DKK 1300