Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt komposition
:
6239473
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
2.400
Lars Fantasiformidler Elgidh, (f. 1973). Abstrakt komposition, betitlet 'Smileys verden ' akryl og spray på lærred. Sign.og dateret Lars Elgidh 2022. Uindr. 120 x 150 cm.
Læs kunstnerprofil her
18-10-2022 19:31:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
78350
18-10-2022
14:37:39
1400
2059961
13-10-2022
23:06:01
1300
Til toppen