Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt komposition

Varenummer: 6239473
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.400

Lars Fantasiformidler Elgidh, (f. 1973). Abstrakt komposition, betitlet 'Smileys verden ' akryl og spray på lærred. Sign.og dateret Lars Elgidh 2022. Uindr. 120 x 150 cm.
Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  18-10-2022 19:31:00

78350 18-10-2022 14:37:39 DKK 1400
2059961 13-10-2022 23:06:01 DKK 1300