Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt komposition

Varenummer: 6239473
Vurdering: DKK 2.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Fantasiformidler Elgidh, (f. 1973). Abstrakt komposition, betitlet 'Smileys verden ' akryl og spray på lærred. Sign.og dateret Lars Elgidh 2022. Uindr. 120 x 150 cm.
Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 19:00:00
Showroom:   Nivå, DK