Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt komposition.

Varenummer: 6332701
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.000

Lars Fantasiformidler Elgidh (f. 1973) Abstrakt komposition, betitlet 'Nøgen homo sapien på afveje' Akryl på lærred. Sign.og dateret Lars Elgidh 2023. 111 x 89 ( 117 x 95) cm.
Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 16:52:00
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej