Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt komposition.
:
6332701
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Lars Fantasiformidler Elgidh (f. 1973) Abstrakt komposition, betitlet 'Nøgen homo sapien på afveje' Akryl på lærred. Sign.og dateret Lars Elgidh 2023. 111 x 89 ( 117 x 95) cm.
Læs kunstnerprofil her
26-01-2023 16:52:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2075390
26-01-2023
12:30:57
1400
1804127
26-01-2023
11:14:11
1300
2075390
25-01-2023
16:11:56
1200
Til toppen