Lars Grenaae. 'White King'. cd

Varenummer: 6264887
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Grenaae (født 1965). 'White King'. Tryk, nr. 7/48. Sign. og dateret i bly: 'Grenaae 05'. 48 x 47 (56 x 56) cm.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 10:10:40
Showroom:   Herlev, DK