Lars Larsen, far og datter holder hvil

Varenummer: 6173299
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Larsen, far & datter holder hvil, olie på lærred, sign. Lars Larsen-1930, 84x98 cm. (93x106 cm).

Auktionen afsluttes:  11-04-2022 20:12:09
Showroom:   Odense, DK

1458386 10-04-2022 04:57:10 DKK 300