Lars Larsen, motiv med mænd m.m. (4)

Varenummer: 6180519
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Larsen, motiv med mænd, opstilling m.m. olie på lærred, alle sign. Mål med ramme 34x30 cm. 30x34 cm. 35x32 cm. 34x29,5 cm. (4)

Auktionen afsluttes:  27-03-2022 13:55:00
Showroom:   Odense, DK

2073155 27-03-2022 09:41:00 DKK 300