Lars Nørgård (cd). Komposition, litografi

Varenummer: 6243074
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6256639
Lars Nørgård (f. 1959). Komposition, sign. Lars Nørgård. Litografi 40/100. 86 x 62 cm. Indrammet bag glas.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:39:00
Showroom:   Nivå, DK

2244787 07-08-2022 18:34:22 DKK 300