Lars Nørgård født 1956 cd. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2067221

Varenummer: 2038707
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Nørgård. 'Nærbilled af et geni', litografi 59/60. Sign. Lars Nørgård 1993. 84 x 61 cm. Uindrammet.

Auktionen afsluttes:  17-11-2010 12:16:00
Showroom:  Herlev

704484 10-11-2010 21:36:10 DKK 300