Lars Nørgård født 1956 cd.

Varenummer: 2067221
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Nørgård. 'Nærbilled af et geni', litografi 59/60. Sign. Lars Nørgård 1993. 84 x 61 cm. Uindrammet.

Auktionen afsluttes:  29-11-2010 15:22:00