På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Lars Nørgaard. 'Økologisk Vampyr I' samt 'Økologisk Vampyr II' (cd2)
Vurdering:
6.000
Lars Nørgaard (f.1959). 'Økologisk Vampyr I' samt Økologisk Vampyr II', litografier, betitlet samt nummereret. H.C, nr. 14/15, sign. samt dat. 2009. 70 x 50 (83 x 63) cm. (2)
02-06-2023 19:25:29