Lars Physant. 'Notturno - Piazza di Trevi'. cd

Varenummer: 6247753

Næste bud: DKK 3.200
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Physant (født 1957). 'Notturno - Piazza di Trevi'. Akvarel og bly på papir. Sign. og dateret: 'Physant 87'. 21 x 30 (38 x 45) cm.

Auktionen afsluttes:  08-10-2022 13:34:49
Showroom:   Herlev, DK

2043567 05-10-2022 18:44:40 DKK 3000