På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Lars Physant. Skumringsparti. cd
Vurdering:
6.000
Lars Physant (født 1957). Skumringsparti. Akvarel på papir. Sign. og dateret: 'Physant 92'. 15 x 18,5 (32 x 35) cm.
23-10-2022 13:37:11