Lars Physant. Skumringsparti. cd

Varenummer: 6247749
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Physant (født 1957). Skumringsparti. Akvarel på papir. Sign. og dateret: 'Physant 92'. 15 x 18,5 (32 x 35) cm.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 11:35:40
Showroom:   Herlev, DK