Lars Ravn, nøgen kvinde (cd)

Varenummer: 6244104
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Ravn f. 1959, nøgen kvinde, indrammet litografi, sign. og nummeret i bly nr. 4/10, Lars Ravn-1989, 120x135 cm. (137x150 cm). Fremstår med pletter og enkelte folder.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:32:00
Showroom:   Odense, DK

1020798 06-08-2022 09:27:03 DKK 300