Lars Swane. Landskab cd

Varenummer: 6238512
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000

Lars Swane (1913-2002). Landskab, olie på lærred, sign. og dat. Lars Swane 1986. 76 x 100 cm (90 x 112 cm)
Auktionen afsluttes:  16-08-2022 20:43:00

2121911 16-08-2022 07:49:06 DKK 800