Lars Swane, landskab og jolle ved kyst (2)

Varenummer: 6272689
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lars Swane (1913-2002), landskab og jolle ved kyst, olie på plade, begge sign. Mål med ramme 24x34,5 cm. 21x45,5 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 13:28:34
Showroom:   Odense, DK