Laurits Sørensen, maleri

Varenummer: 2720216
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000

Lauritz Sørensen 1882-1952. Marine. Sign. Lauritz Sørensen. Olie på lærred. 70 x 102 cm. (82 x 114 cm.).
Auktionen afsluttes:  18-09-2012 15:36:00