Laurits Sørensen, maleri

Varenummer: 2986671
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000

Laurits Sørensen 1882-1952. Olie på lærred. Havemotiv. Signeret. 40x54 cm.
Auktionen afsluttes:  14-05-2013 17:59:00