Lauritz Andersen Ring akvarell

Varenummer: 4899833
Auktionen afsluttes
28-01-2018 10:44:00
Vurdering
SEK 1.500

LAURITZ RING ANDERSEN (1854-1933): Landskapsvy, signerad daterad L.A. Ring -14, akvarell, ca 22,5x34 cm